uTorrent to program do udostępniania plików, który umożliwia pobieranie i udostępnianie plików innym osobom przez Internet. To świetne narzędzie dla każdego, kto lubi oglądać programy telewizyjne, filmy lub muzykę. Jego funkcje obejmują automatyczne umieszczanie i pobieranie. Jest bezpłatny i jedyne, co musisz zainstalować, to oprogramowanie. Klient uTorrent jest dostępny zarówno na komputerach Mac, jak i Windows. W tym artykule dowiesz się, jak pobierać i udostępniać pliki innym osobom za pomocą uTorrent.

Po zainstalowaniu uTorrent możesz przeglądać i pobierać torrenty. Po pobraniu pliku kliknij kartę „Pobieranie”, aby wyświetlić postęp. Możesz także usunąć znaczniki wyboru z plików, których nie chcesz już pobierać. Po wybraniu lokalizacji pobierania kliknij „Wybierz lokalizację” i wybierz folder, do którego chcesz pobrać pliki. Pobieranie plików rozpocznie się, gdy dostępne będą seedery.

Możesz pobierać torrenty na wiele komputerów jednocześnie. Możesz także udostępniać pliki między różnymi komputerami. Kiedy korzystasz z uTorrent, musisz mieć szybkie połączenie internetowe. Nie może obsługiwać wielu połączeń jednocześnie. Aby pobrać pliki, musisz mieć więcej niż jedno połączenie z Internetem. Będziesz także musiał skorzystać z usługi VPN. To najłatwiejszy sposób na dostęp do plików i pobieranie torrentów z różnych stron internetowych.

Po wybraniu lokalizacji musisz pobrać torrent. W uTorrent musisz zainstalować aplikację internetową uTorrent. Pobieranie rozpocznie się automatycznie po kliknięciu przycisku „Pobierz”. Następnie wyświetli listę plików, które chcesz pobrać. Gdy skończysz, możesz wybrać folder, w którym chcesz zapisać pobrane pliki. To będzie przechowywane na twoim komputerze.

Po pobraniu torrentów należy pamiętać o przeskanowaniu komputera. Wirus może być trudny do wykrycia, dlatego powinieneś często skanować swój komputer programem antywirusowym. Jeśli chcesz pobierać filmy, powinieneś wykonać kopię zapasową ważnych danych przed rozpoczęciem utorrent. Najlepszym sposobem na to jest pobranie torrentów przed ich użyciem. Jeśli masz dużo plików, możesz je pobierać pojedynczo.

Pliki uTorrent są przechowywane w folderze Download na dysku C:. Aplikacja uTorrent pozwala określić folder, w którym mają być przechowywane gotowe pliki. Decydując się na używanie uTorrent do pobierania, będziesz mógł bezpłatnie otrzymywać najnowsze i najlepsze treści. Dzięki temu uzyskasz dostęp do mnóstwa multimediów, w tym filmów, gier i innych elementów cyfrowych. Będziesz mógł pobrać tysiące plików w mgnieniu oka.

uTorrent ma wiele zalet i wad. Jego największą wadą jest to, że może być oprogramowaniem reklamowym, co oznacza, że ​​może być szkodliwe dla komputera. Jednak uTorrent nie jest złośliwym oprogramowaniem i ma wiele zalet. Jedyne, co ma do zaoferowania, to bezpłatny i nieograniczony dostęp do internetu. Oprogramowanie pozwoli Ci pobierać torrenty bez ograniczeń. A jeśli chcesz pobierać darmowe filmy, uTorrent to dobry wybór.

Leave a comment

Your email address will not be published.